BLOG

İnternetten Satış Yapmak

1. Blog yazıları düzenleyin
Ürününüz veya mağazanızla alakalı bir blogunuz yoksa içerik pazarlamasının sınırsız potansiyelini kaçırıyorsunuz demektir.

Ücretsiz ve değerli içerikler sunarak marka güvenilirliği oluşturursunuz ve insanları bilgilendirmiş olursunuz. Blogging arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur ve sosyal medyada bir şeyler paylaşmanızı sağlar.

İşinizle alakalı içerik pazarlamasına başlamanın en etkili yolu insanların ürünleriniz ve sektörle alakalı ne tür şeyleri sorguladığını bilmenizdir. Blogunuzu kullanarak, bireysel makalelerle bu sorgulamalara cevaplar verin.

Örnek olarak, Shopify blogunun ziyaretçileri e-ticareti ve drop shipping’i öğrenmekle ilgileni devamını oku...

Online Satış Sitesi Kurmak

Online satış sitesi kurmak için gerekenler nelerdir, e ticaret sitesi nasıl açılır, e ticaret sitesi kurmanın maliyeti nedir, online satış sitesi kurmak için zorunlu yasal ve teknik geliştirmelerde nelere dikkat edilmelidir; tüm merak ettikleriniz bu yazıda.

Aktif mağazası olan firmalar veya yurtdışından getirdiği ürünleri satmak isteyen girişimcilerin genellikle ilk tercihi online satış sitesi kurmak, yani internette mağaza açmak oluyor. Bu süreç ile ilgili merak edilen birçok konu bulunuyor. Girişimciler alışveriş sit devamını oku...