E-Ticaret Paketleri ve Fiyatları

KobiBazaar E-ticaret Paketlerini ve E-Ticaret Paket Fiyatlarını karşılaştırın. İşiniz için en uygun olan e-ticaret paketi ile e-ticarete adım atın.

TÜM PAKETLERDE KOBİLERE ÖZEL 9 TAKSİT KAMPANYASI!

Fırsatı kaçırmayın, KobiBazaar ile dükkanınızı açın!
Gelişmiş ve öne çıkan

PAKET ÖZELLİKLERİ

MASTER

4.900 ₺ SATIN AL!
EN ÇOK SATILAN!

GOLD

8.900 ₺ SATIN AL!

PLATINUM

15.900 ₺ SATIN AL!
Android Mobil Uygulama Opsiyonel Opsiyonel Hediye !!
iOS Mobil Uygulama Opsiyonel Opsiyonel Hediye !!
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 3000 MB/YILLIK 7000 MB/YILLIK 10000 MB/YILLIK
Web Alanı / Database Alanı 2000 MB 3000 MB 5000 MB
E-Posta Hesabı 10 Adet 20 Adet 50 Adet
Blog Yönetimi
Seo Hizmetleri 1 Kelime Hediye
Günün Fırsatı Modülü
SSL Sertifikası
Tüm Bankalar
Havale/Kapıda Ödeme
PAYTR Ödeme Sistemi
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Eğitim
Özel Tema Tasarımı
Bayi Modülü
Marka Yönetimi
Ticket Destek
Telefon Destek
Temel İstatistik
Banner Yönetimi
Menü Yönetimi
İstatistik Rapor
Gelişmiş Ürün Yönetimi
Kur Ayarları
Online Üyeler
Site içi Arama
Stok Alarm
Fiyat Düşüş Alarm
Varyant Yönetimi
Ürün Karşılaştırma
Filtre
Çoklu Para Birimi
Ürün Yorumları
Sosyal Medya
Yabancı Dil Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Ürün Zoom
Özel Sayfa Ekleme
İlgili Ürün
Banka Taksit Seçenekleri
Belli Miktarda Kargo Bedava
Oransal İndirim Kodu
Tutarsal İndirim Kodu
Ürün Bazında İndirim
Gelişmiş Kargo Yönetimi
Gelişmiş Stok Ayarları
Stok Alarm
İade Talepleri
Üye Destek Mesajı
Yönetici Oluşturma
Renk Paketi
Ürün Kopyalama
Bekleyen Sepet
Canlı Destek
Toplu Mail
Toplu SMS Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Seo Etiket Sistemi
Ürün Bazlı Meta
Kategori Bazlı Meta
Akıllı URL
Dinamik Sitemap
BreadCrump Uygulaması
Ürün Etiketleme
Excel ile Ürün Yükleme
Sesli Arama Teknolojisi
Hızlı Fiyat Güncelleme
Gelişmiş Fiyat Güncelleme
Zamanlamalı Kampanya
Özel indirim uygulama
Ücretsiz Yedekleme
Hepsiburada Entegrasyonu Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
GittiGidiyor Entegrasyonu Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
N11 Entegrasyonu Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Trendyol Entegrasyonu Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Amazon Entegrasyonu Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Robotik Çağrı Merkezi Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
4.900 ₺ SATIN AL!
8.900 ₺ SATIN AL!
15.900 ₺ SATIN AL!


E-ticaret Sistemleri

E-ticaret sistemlerimiz gelişen teknolojik gelişmelere uygun olarak siz değerli müşterilerimizin isteklerine uygun olarak düzenlenmiş, diğer e-ticaret sitesi fiyatlarının çok daha altında tutularak her bütçeden müşterimizin istifade etmesi amaçlanmıştır. Yukarıda belirlenmiş olan e-ticaret paketleri bu iki amaç çerçevesinde hazırlanmıştır.
E-ticaret paketleri ; e-ticaret sistemleri sayesinde girişim başlatmak isteyen ve belirli ürünleri satarak para kazanmak isteyenlerin hizmet alabilecekleri çeşitli e-ticaret paketleri bulunur. 4 - 5 farklı paketin bulunduğu e-ticaret sayfalarında oluşturulan paketlerin her biri genel anlamda kullanıcıların taleplerine en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlar. Siz de girişiminize en uygun paketi tercih ederek fazla veya eksik hizmet almadan e-ticaret girişiminizi başlatabilirsiniz.
Peki, e-ticaret paketleri dendiğinde hangi kıstaslar göre değerlendirme yapılır?
E-ticaret Paketleri Değerlendirme Kıstasları
E-ticaret paketi kurmaya karar verdiğinizde tercih edeceğiniz bazı özelliklere göre değerlendirilir. Sunucu Alanı: Web sayfaları her tarfik aldıklarında ve her yeni bir ürün eklendiğinde sunucu alanında bir bölüm için yer ayrılır. Siteniz büyüyüp daha da geniş kitlelere yayıldıkça ihtiyaç duyduğu sunucu alanında da bir genişleme olması gerekir. Bu anlamda e-ticaret sitenizin aldığı trafik ve ürün sayısına göre sunucu alanı seçmeniz satın alacağını paketi belirler.
E-posta Hesabı: İşletmenizde alışacak her bir personel için ayrı bir e-posta hesabı açmak için ihtiyaç duyacağınız bu detay işletmeniz ne kadar büyükse o kadar fazla sayıda e-posta hesabına ihtiyaç doğar. En az 10 en fazla 50 e-posta hesabı arasında işletmenizde ihtiyaç duyacağınız bir paketi tercih ederek siz de e-ticaret alanında ön plana çıkabilirsiniz. Ödeme ve Güvenlik Sistemi: Ödeme ve sayfa güvenliği bir e-ticaret sitesinin en önemli detayları arasındadır. Seçeceğiniz e-ticaret paketinde bu detayların bulunması e-ticaret sitesi fiyatlarını doğrudan etkiler. Bu anlamda paket tercihinizi hem yatırımınıza ayırdığınız bütçe hem de web sayfanızın hedefleri doğrultusunda değerlendirmelisiniz.
E-Ticaret Paketleri Fiyatları
E-ticaret sistemleri ile girişiminizi başlatmadan önce her türlü detayı dikkate almalısınız. Aksi takdirde hem sistemsel hem de görsel açıdan yaşayabileceğiniz sorunlar nedeniyle girişiminizin başarısız oluğunu düşünebilirsiniz. Bu anlamda başarılı bir girişim için öncelikle ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemeniz gerekir. Beklentilerinizi doğru bir şekilde değerlendirdikten sonra bu ihtiyaçlara göre bir e ticaret sistemi paketi seçmelisiniz. Paketi seçerek bir ön değerlendirme yapmalısınız. Paketin ihtiyaçlarınızı karşıladığını görmeniz durumunda paketi onaylamalı aksi takdirde paket değişikliği yapmalısınız.


E-Ticaret Paketleri Nedir?

E-ticaret paketleri, çeşitli şirketlerin sunduğu e-ticaret sitesi hizmetlerinin fiyatlara göre çeşitlenen ürünleridir. Yani e-ticaret sitesi kurma hizmeti verenler, bu sitelerin özelliklerine göre, paketlerinin fiyatlarını değiştirebilir. Örneğin bir e-ticaret sitesinin aylık veya yıllık maksimum kaç ziyaretçi kapasitesi olacağı bu paketlerin fiyatlarını etkileyebilir.
Bir e-ticaret sitesine ilk defa sahip olacak biri e-ticaret paketleri nedir diye düşünüp hangi paketin kendisi için en iyisi olacağını bulamayabilir. Bu süreçte çevresinde daha önceden e-ticaretle uğraşmış biri varsa ondan destek alması veya internette bu konuda araştırma yapması iyi olacaktır.
E-Ticaret Paketleri Neye Göre Değişiyor?
E-ticaret paketlerinin fiyatları, sundukları özelliklere göre değiştiğinden en iyi paketi seçmek için insanların önünde birçok etken vardır. Bu etkenlerin başında tabii ki bütçe gelir. Kaliteli e-ticaret sitesi paketine sahip olmak için en az 3.000₺ – 6.000₺ aralığında bir bütçeye sahip olmak gerekir.
E-ticaret sitesi paketlerinin çeşitliliğini sağlayan faktörler, içerdiği sanal pos modülleri, bu süreçte sunulan destekler, yabancı dil veya yabancı para birimi seçenekleri ve kargo şirketleriyle ilgili bazı seçenekler olarak sıralanabilir. Bunlar gibi onlarca eklenti e-ticaret paketleri nedir diye soran birinin araştırması gereken faktördür.
Satışı sağlanacak ürünlerin çeşitlerine göre veya sunulacak hizmetin tarzına göre bu paketlerin içerdiği özellikler karşılaştırılmalıdır. Daha sonra da bütçeye göre hangi paket uyuyorsa o seçilmelidir. Son dikkat edilmesi gereken nokta da bu e-ticaret paketlerinin birçok farklı siteden araştırılması gerektiğidir.


E-Ticaret Paketleri Fiyatları

İnsanlar binlerce yıldır ticaretle iç içe olmuştur ve her dönemde ticaret, insanlara oldukça iyi paralar kazandırmıştır. Günümüzde ise geleneksel olarak yapılan ticaret hâlâ devam ediyorken, bir yandan da şekil değiştiriyor. Artık internetin yaygınlaşmasıyla birlikte bazı insanlar ticaretlerini internetten yapıyor ve buna e-ticaret adı veriliyor.
E-ticaret yapanların bir kısmı e-ticaret sitelerini kendileri oluştururken, bir kısmı ise hazır paketler satın alıyor. Bu e-ticaret paketleri fiyatları da içeriğindeki özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Bu özellikler tasarım, aylık veya yıllık site trafiği kapasitesi (ziyaretçi sayısı kapasitesi) veya bu paketleri sunan şirketlerin eklediği çeşitli modüller olarak değişebiliyor.
Bu Paketler Ne Gibi Modüller İçeriyor?
E-ticaret paketlerinin fiyatları, sundukları özelliklere göre değiştiğinden en iyi paketi seçmek için insanların önünde birçok etken vardır. Bu etkenlerin başında tabii ki bütçe gelir. Kaliteli e-ticaret sitesi paketine sahip olmak için en az 3.000₺ – 10.000₺ aralığında bir bütçeye sahip olmak gerekir.
E-ticaret paketleri sunan şirketler çeşitli ek özelliklerin olduğu modüller sunuyor ve bu modüllere örnek olarak farklı para birimleri kullanımı, indirimli kargo anlaşmaları veya çeşitli sanal pos modülleri verilebilir. Bu modüller de e-ticaret paketleri fiyatları üzerinde çeşitli etkiler oluşturuyor.
Genellikle e-ticaret paketleri fiyatları 800-900 TL ile başlıyor ve ortalama 3000 TL olup, 6000 TL ve üzerine kadar çıkabiliyor. Tam fonksiyonlu ve büyük bütçeli bir e-ticaret sitesine sahip olmak isteyen biri en az 5 bin TL’yi gözden çıkarmalıdır. Buna karşılık düşük bütçeli bir e-ticaret sitesine sahip olmak isteyen biri de en azından 1000-1500 TL arasında bir bütçeyi bu siteye ayırmalıdır.
E-Ticaret Paketi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
E-ticaret paketi seçerken öncelikle, bu tarz bir internet sitesine sahip olmak isteyen kişilerin ihtiyaçlarını belirlemesi gerekir. Ne tarz ürünlerin satışı sağlanacaksa ve bu e-ticaret sitesinin kullanıcılarına nasıl imkanlar sunulacaksa, ona göre paketler karşılaştırılmalıdır.
Örneğin müşteri memnuniyetini ön planda bulunduran biri, müşterilere yönelik modüllerin ve özelliklerin olduğu paketleri gözden geçirmelidir. Bunda kargo şirketinin kalitesi en önemli faktörlerden biridir.
Bunların yanında eğer bu e-ticaret siteleri arama motorlarında üst sıralara çıkarılmak isteniyorsa, SEO çalışmaları da içeren paketleri seçmek akıllıca olacaktır. Örneğin rakip analizinin de dahil olduğu bir paket seçilirse, kurulan e-ticaret sitesinin daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşması mümkün olacaktır.
İhtiyaçlar hangi doğrultudaysa ve ne tarz bir hizmet verilecekse e-ticaret paketleri fiyatları ona göre karşılaştırılıp, en uygun paket seçilmelidir. Bu sayede en iyi şekilde kazanç elde edilecektir.
 • STARTER
         990 ₺
  Open or Close
 • MASTER
  1.990 ₺
  Open or Close
 • GOLD
  4.790 ₺
  5.590 ₺
  Open or Close
 • PLATINUM
  7.990 ₺
  Open or Close